آموزش ساده نقاشی وسایل نقلیه برای کودکان | هلیکوپتر

0 11,748

در این مطلب آموزش ساده نقاشی وسایل نقلیه برای کودکان خردسال ، بچه های پیش دبستانی و ابتدایی فراهم شده است. امروز با آموزش نقاشی هلیکوپتر (بالگرد یا چرخبال) همراه شما هستیم.

کشیدن نقاشی برای بچه ها فرصت های زیادی را برای یادگیری و آموزش آن ها فراهم می کند و شما می توانید انواع نقاشی های کودکانه را با اشکال هندسی و خطوط منحنی و یا راست به کودکان آموزش دهید. همچنین می توانید مفاهیم و اشیا و وسایل مختلف را در قالب نقاشی به آن ها آموزش دهید. در این مجموعه از آموزش نقاشی سایت با آموزگار ، آموزش ساده نقاشی وسایل نقلیه برای کودکان آماده شده است.

در مجموعه آموزش ساده نقاشی وسایل نقلیه برای کودکان آموزش نقاشی انواع وسایل نقلیه زمینی ، آبی و هوایی به صورت ساده و گام به کام آماده شده است. در این مجموعه به تدریج نقاشی ساده ماشین ، اتوبوس ، کامیون ، بیل مکانیکی ، ماشین آتش نشانی ، تراکتور ، قطار ، کشتی ، قایق بادبانی ، کشتی بخار ، کشتی بادبانی ، زیردریایی ، هواپیما ، هلیکوپتر ، بالن ، موشک و کشتی هوایی منتشر می شود. پس با ما باشید و آموزش نقاشی انواع وسایل نقلیه سایت با آموزگار را دنبال کنید.

والدین گرامی و مربیان عزیز به کمک این تصاویر می توانید علاوه بر آموزش نقاشی ، بچه را با وسایل نقلیه مختلف در محیط های مختلف خشکی ، آبی و هوایی آشنا کنید.

مشاهده دیگر آموزش های نقاشی ساده وسایل نقلیه برای کودکان – کلیک کنید


آموزش ساده نقاشی وسایل نقلیه برای کودکان | هلیکوپتر

با دقت در تصویر زیر و مراحل مختلف آن یک نقاشی ساده از هلیکوپتر را نقاشی کنید.


آموزش نقاشی کودکانه هلیکوپتر ، بالگرد یا چرخبال

در تصویر زیر طی ۴ مرحله به صورت گام به گام نقاشی کودکانه هلیکوپتر آموزش داده شده است. هلیکوپتر یک کلمه فرنگی و انگلیسی است. بهتر است نام برگدان آن به فارسی یعنی بالگرد و یا چرخبال را نیز به کودکان بیاموزید. در انتها از کودکان بخواهید تا نقاشی را با سلیقه خود رنگ آمیزی کنند.


آموزش نقاشی هلیکوپتر برای کودکان

در ادامه نمونه دیگری از آموزش نقاشی هلیکوپتر برای کودکان را می توانید ببینید. کار کشیدن را با شکل دنده آن شروع و سپس اجزای مختلف همچون بال و پره دم و چرخ ها را به آن اضافه می کنیم. نقاشی را با رنگ های متنوع می توانید رنگ آمیزی کنید.

 

مشاهده دیگر آموزش های نقاشی ساده وسایل نقلیه برای کودکان – کلیک کنید


به کمک لینک های اشتراک گذاری در بالا و پایین مطلب، این آموزش را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

تهیه و تنظیم : گروه با آموزگار

منبع پینترست
ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.