آموزش نقاشی ساده به کمک دایره | شیر

1,231

به کمک این مطلب می توانید آموزش نقاشی ساده به کمک دایره و دیگر اشکال هندسی را به کودکان خردسال ، پیش دبستانی و ابتدایی خود آموزش دهید.

اولین اقدام برای آموزش نقاشی کودکان استفاده از خطوط و طرح های ساده است، شما می توانید کودکتان را با اشکال هندسی مختلف آشنا نموده و سپس از آنها بخواهید با استفاده از شکل های ساده و معمولی اقدام به کشیدن نقاشی های زیبا نمایند. دایره ، یکی از اشکال هندسی ساده است که به راحتی می توان کودکان را با آن آشنا کرد.

ما در گروه با آموزگار مجموعه ای از نقاشی های ساده را برای شما آماده نموده ایم که کشیدن هر یک از آنها با یک دایره ساده شروع می شود و با افزودن گام به گام جزئیات به نقاشی ساده ای تبدیل می شود. شما در این آموزش های گام به گام نقاشی علاوه بر معرفی دایره و بسیاری از اشکال هندسی دیگر ، می توانید کودکان را با انواع حیوانات و موارد دیگر آشنا کنید. همچنین با توجه به سختی کشیدن دایره با دست برای کودکان ، به تدریج توانایی آنها در رسم اشکال مختلف هندسی از جمله دایره افزایش می یابد.


آموزش نقاشی ساده به کمک دایره | شیر

امروز آموزش نقاشی ساده شیر جنگل را به کمک دایره برای شما عزیزان آماده کرده ایم. در این آموزش نیز همانند این سری از آموزش ها کار را با کشیدن یک دایره برای سر شیر شروع می کنیم. در ادامه با دو دایره کوچک گوش های شیر را می کشیم. با اشکال بیضی گون چشم و بینی شیر را تکمیل میکنیم. با کمانی دهان و پوزه شی را رسم می کنیم. همانند شکل یال شیر را دور سر آن می کشیم تا کم کم تصویر شیر ما تکمیل شود. در آخر با چند خط برای شیر خود سیبیل می گذاریم. اگر دوست داشتید می توانید با سلیقه خود آن را رنگ آمیزی کنید.

مشاهده دیگر آموزش های نقاشی ساده به کمک دایره – کلیک کنید


به کمک لینک های اشتراک گذاری در بالا و پایین مطلب، این آموزش را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

تهیه و تنظیم : گروه با آموزگار

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.