آموزش نقاشی ساده به کمک دایره | لاک پشت

1,028

به کمک این مطلب می توانید آموزش نقاشی ساده به کمک دایره و دیگر اشکال هندسی را به کودکان خردسال ، پیش دبستانی و ابتدایی خود آموزش دهید.

اولین اقدام برای آموزش نقاشی کودکان استفاده از خطوط و طرح های ساده است، شما می توانید کودکتان را با اشکال هندسی مختلف آشنا نموده و سپس از آنها بخواهید با استفاده از شکل های ساده و معمولی اقدام به کشیدن نقاشی های زیبا نمایند. دایره ، یکی از اشکال هندسی ساده است که به راحتی می توان کودکان را با آن آشنا کرد.

ما در گروه با آموزگار مجموعه ای از نقاشی های ساده را برای شما آماده نموده ایم که کشیدن هر یک از آنها با یک دایره ساده شروع می شود و با افزودن گام به گام جزئیات به نقاشی ساده ای تبدیل می شود. شما در این آموزش های گام به گام نقاشی علاوه بر معرفی دایره و بسیاری از اشکال هندسی دیگر ، می توانید کودکان را با انواع حیوانات و موارد دیگر آشنا کنید. همچنین با توجه به سختی کشیدن دایره با دست برای کودکان ، به تدریج توانایی آنها در رسم اشکال مختلف هندسی از جمله دایره افزایش می یابد.


آموزش نقاشی ساده به کمک دایره | لاک پشت

امروز آموزش نقاشی ساده لاک پشت به کمک دایره را برای شما عزیزان آماده کرده ایم. در این آموزش نیز همانند این سری از آموزش ها کار را با کشیدن یک دایره شروع می کنیم. در ادامه همانند شکل زیر یک بیضی گون برای سر لاک پشت می کشیم و در ادامه به ترتیب با اضافه کردن ۴ بیضی گون کوچکتر دست ها و پاهای لاک پشت خود را رسم می کنیم. تقریبا با یک مثلث دمی برای لاک پشت خود می کشیم و با دو دایره کوچک چشم های آن را تکمیل می کنیم. در انتها بر روی لاک آن همانند شکل در وسط آن یک شش ضلعی رسم کرده و هر گوشه ی آن را با خطوطی به بدنه لاکِ لاک پشت خود رسم می کنیم. حالا اگر دوست داشتید لاک پشت خود را با سلیقه خود رنگ آمیزی کنید.

مشاهده دیگر آموزش های نقاشی ساده به کمک دایره – کلیک کنید


به کمک لینک های اشتراک گذاری در بالا و پایین مطلب، این آموزش را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

تهیه و تنظیم : گروه با آموزگار

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.