آموزش نقاشی ساده به کمک دایره | کفشدوزک

0 6,706

به کمک این مطلب می توانید آموزش نقاشی ساده به کمک دایره و دیگر اشکال هندسی را به کودکان خردسال ، پیش دبستانی و ابتدایی خود آموزش دهید.

اولین اقدام برای آموزش نقاشی کودکان استفاده از خطوط و طرح های ساده است، شما می توانید کودکتان را با اشکال هندسی مختلف آشنا نموده و سپس از آنها بخواهید با استفاده از شکل های ساده و معمولی اقدام به کشیدن نقاشی های زیبا نمایند. دایره ، یکی از اشکال هندسی ساده است که به راحتی می توان کودکان را با آن آشنا کرد.

ما در گروه با آموزگار مجموعه ای از نقاشی های ساده را برای شما آماده نموده ایم که کشیدن هر یک از آنها با یک دایره ساده شروع می شود و با افزودن گام به گام جزئیات به نقاشی ساده ای تبدیل می شود. شما در این آموزش های گام به گام نقاشی علاوه بر معرفی دایره و بسیاری از اشکال هندسی دیگر ، می توانید کودکان را با انواع حیوانات و موارد دیگر آشنا کنید. همچنین با توجه به سختی کشیدن دایره با دست برای کودکان ، به تدریج توانایی آنها در رسم اشکال مختلف هندسی از جمله دایره افزایش می یابد.


آموزش نقاشی ساده به کمک دایره | کفشدوزک

امروز آموزش نقاشی کفشدوزک به کمک دایره را برای شما عزیزان و همراهان همیشگی سایت با آموزگار آماده کرده ایم. برای کشیدن کفشدوزک کار را با یک دایره بزرگ شروع می کنیم. سپس همانند شکل با دو خط عمود بر هم دایره را به سه قسمت تقسیم می کنیم تا به این ترتیب جایگاه سر و بال های کفش دوزک خود را مشخص کنیم. با دو دایره کوچک در بالا چشم های کفشدوزک خود را رسم می کنیم. سپس باتوجه به این که کفشدوزک جزء حشرات است و حشرات ۶ پا دارند به کمک خطوطی زیک زاک ۶ پا به کفشدوزک خود خود اضافه می کنیم. در انتها دو شاخک برای آن می کشیم و به کمک دایره های تو پر مشکی بدن کفشدوزک خود را تزئین می کنیم. موفق و پیروز باشید.

مشاهده دیگر آموزش های نقاشی ساده به کمک دایره – کلیک کنید


به کمک لینک های اشتراک گذاری در بالا و پایین مطلب، این آموزش را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

تهیه و تنظیم : گروه با آموزگار

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.