آموزش کشیدن نقاشی با عدد پنج انگلیسی برای کودکان

0 8,413

شما می توانید به کمک مجموعه نقاشی با اعداد انگلیسی ، علاوه بر آموزش اعداد انگلیسی به کودکان ، آنها را با نحوه کشیدن نقاشی حیوانات و اشیاء مختلف به سادگی آشنا کنید.

بچه ها دارای قوه تخیل بسیار زیادی هستند که به کمک آن ساعت ها به بازی و خیال پردازی می پردازند. سعی کنید که بچه ها را محدود به همین طرح ها و نقاشی ها نکنید. به آنها اجازه دهید تا با الهام گرفتن از طرح های زیر آزادانه به نقاشی و ساخت نقاشی های مختلف با اعداد بپردازند.


آموزش کشیدن نقاشی با عدد پنج انگلیسی برای کودکان | نقاشی زرافه

 در ابتدا یک نقاشی متفاوت از زرافه با عدد پنج انگلیسی را داریم که به صورت حرفه ای طراحی و رنگ آمیزی شده است. به همین راحتی می توانید حیوانات مختلفی را با شروع از اعداد بکشید.


کشیدن گام به گام نقاشی با عدد پنج انگلیسی | آموزش نقاشی لوکوموتیو قطار

در این قسمت شما می توانید نحوه کشیدن نقاشی لوکوموتیو قطار با عدد پنج را بیاموزید. همان طور که در مراحل گام به گام تصویر زیر می بینید، نقاشی قطار را با کشیدن ۳ تا عدد پنج کنار یکدیگر آغاز می کنیم. سپس با تکمیل کردن خطوط قسمت پایینی دایره شکل عدد پنج را تبدیل به ۳ چرخ لوکوموتیو قطار می کنیم. با دقت به مراحل ۳ و ۴ نقاشی خود را کامل کنید.

در ادامه نقاشی خود را همانند تصویر زیر و یا با سلیقه خود رنگ آمیزی کنید. سعی کنید با ایجاد خلاقیت در بچه ها عدد پنج را به نقاشی های دیگر نیز تبدیل کنید. برای نمونه در پایین تصویر زیر ۳ نمونه نقاشی دیگر به شکل صورت شخصیت های مختلف را می توتنید ببینید..


نقاشی کودکانه با عدد پنج انگلیسی | آموزش کشیدن خرگوش

همان طور که در تصویر زیر می بینید در اینجا عدد پنج را به نقاشی یک خرگوش نشسته تبدیل کرده ایم. همانطور که می بینید با کمی خلاقیت و تصویر سازی می توانید انواع نقاشی ها را با شروع از اعداد بکشید. والدین و مربیان گرامی می توانید با کمک بچه ها این نقاشی را بکشید و رنگ آمیزی آن را به خود کودکان بسپارید تا با سلیقه خود آن را رنگ آمیزی کنند.


آموزش نقاشی کشیدن با اعداد | انواع نقاشی با عدد پنج

در ادامه چند نمونه از انواع نقاشی های خلاقانه با عدد پنج را مشاهده می کنید. همگی نقاشی ها از کشیدن عدد پنج شروع به نقاشی شده است. آیا نقاشی هایی دیگری نیز به ذهن شما میرسد؟

کشیدن نقاشی شیر جنگل با کمک عدد پنج

کشیدن نقاشی کانگورو با عدد ۵ انگلیسی

نقاشی کوسه با شروع از عدد پنج

آموزش نقاشی آدم برفی با عدد ۵ انگلیسی


در این مطلب با آموزش نقاشی با عدد ۵ همراه شما بودیم. در صورت علاقه می توانید نقاشی کودکان خود را به آدرس ایمیل baamoozegar@gmail.com ارسال نمایید تا با نام خود آنها در سایت با آموزگار منتشر کنیم.

برای مشاهده نمونه های دیگر نقاشی با اعداد کلیک کنید.

 

به کمک لینک های اشتراک گذاری در بالا و پایین این مطلب، این آموزش را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

تهیه و تنظیم : گروه با آموزگار

منبع pinterest Freepik google
ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.