آموزش کشیدن نقاشی ساده قلعه کارتونی برای کودکان

0 2,478

 کشیدن نقاشی در هر سنی و هر مقطعی برای کودکان لذت بخش است. اگر شما قصد آموزش نقاشی به کودک خود دارید امّا هیچ تجربه ی قبلی در این زمینه ندارید، نگران نباشید. با دنبال کردن آموزش مرحله به مرحله نقاشی در زیر به سادگی می توانید نقاشی های جالبی به کودک خود آموزش دهید. امروز با آموزش کشیدن نقاشی ساده قلعه کارتونی برای کودکان همراه شما هستیم.

شما می توانید به کمک مجموعه تصاویر آموزش مرحله به مرحله نقاشی ،نحوه کشیدن حیوانات، خوراکی ها و مکان های مختلف را به کودک خود به سادگی آموزش دهید تا کودک شما بتواند به راحتی کشیدن نقاشی را یاد بگیرد و مهارت و اعتماد به نفس خود را بالا ببرد. همچنین خودِ تصاویر نیز بسیار جالب و بامزه هستند و می تواند توجه کودک را به خود جلب نموده و آنها را به کشیدن و یادگیری نقاشی ترغیب کنند.


آموزش کشیدن نقاشی ساده قلعه کارتونی برای کودکان

در این مجموعه نقاشی برای آموزش راحت تر نقاشی ها به کودکان صفحه را با گریدبندی با خطوطی به ۹ قسمت تقسیم می کنیم. این کار کمک می کند تا کودکان راحت تر مکان اجزای نقاشی را بیابند. برای این کار صفحه و یا فضای مستطیلی شکل نقاشی را با خطوط افقی و عمودی به ۹ قسمت تقسیم کیند.

امروز با نقاشی قلعه کارتونی همراه شما هستیم. همانند با توجه به شکل زیر روند کار را مرحله به مرحله دنبال کنید تا به راحتی نقاشی را کامل کنید. قلعه به داشتن برجک های بلند خود معروف است. با دقت به تصویر زیر شروع به کشیدن برجک های مختلف نمایید. این کار را می توانید با سلیقه خود نیز انجام دهید. برای بزرگتر کشیدن قلعه خود نیز می توانید به این برجک ها اضافه کنید. با دقت مراحل را طی کنیدو در انتها نقاشی قلعه خود را همانند تصویر زیر و یا به سلیقه خود رنگ آمیزی کنید.

برای مشاهده نمونه های دیگر نقاشی کارتونی کلیک کنید.

در این مطلب با آموزش نقاشی قلعه کارتونی همراه شما بودیم. پیشنهاد می کنیم بقیه آموزش های نقاشی ما را نیز مشاهده کنید.

به کمک لینک های اشتراک گذاری در بالا و پایین این مطلب، این آموزش را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

تهیه و تنظیم : گروه با آموزگار

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.