آموزش کشیدن نقاشی کارتونی تمساح به صورت مرحله به مرحله

0 2,107

 کشیدن نقاشی در هر سنی و هر مقطعی برای کودکان لذت بخش است. اگر شما قصد آموزش نقاشی به کودک خود دارید امّا هیچ تجربه ی قبلی در این زمینه ندارید، نگران نباشید. با دنبال کردن آموزش مرحله به مرحله نقاشی در زیر به سادگی می توانید نقاشی های جالبی به کودک خود آموزش دهید. امروز آموزش نقاشی کارتونی تمساح را برای شما آماده نموده ایم.

شما می توانید به کمک مجموعه تصاویر آموزش مرحله به مرحله نقاشی ،نحوه کشیدن حیوانات مختلف را به کودک خود به سادگی آموزش دهید تا کودک شما بتواند به راحتی کشیدن حیوانات را یاد بگیرد و مهارت و اعتماد به نفس خود را در کشیدن نقاشی بالا ببرد. همچنین خودِ تصاویر نیز بسیار جالب و بامزه هستند و می تواند توجه کودک را به خود جلب نموده و آنها را به کشیدن و یادگیری نقاشی ترغیب کنند.


آموزش نقاشی کارتونی تمساح به صورت مرحله به مرحله

در این مجموعه نقاشی برای آموزش راحت تر نقاشی ها به کودکان صفحه را با گریدبندی با خطوطی به ۹ قسمت تقسیم می کنیم. این کار کمک می کند تا کودکان راحت تر مکان اجزای نقاشی را بیابند. برای این کار صفحه و یا فضای مستطیلی شکل نقاشی را با خطوط افقی و عمودی به ۹ قسمت تقسیم کنید.

امروز با آموزش نقاشی کارتونی تمساح با شما همراه هستیم. همانند شکل زیر روند کار در ۶ مرحله صورت می گیرد. در گام نخست کار را با کشیدن صورت منحصر به فرد تمساح شروع می کنیم. سپس چشم ها و دهان کشیده تمساح را می کشیم. دو دندان تیز نیز برای آن اضافه می کنیم. در مرحله بعد با دو منحنی شکل کلی بدن تمساخ خود را رسم می کنیم. دست و پاهای تمساح خود را اضافه می کنیم. خطوط و اشکال روی پوست نقاشی تمساح خود را اضافه می کنیم. در مرحله آخر نیز نوبت به رنگ آمیزی ما می رسد. می توانید با کمک گرفتن از تصویر زیر و یا با سلیقه خود تمساح خود را رنگ آمیزی کنید.

برای مشاهده نمونه های دیگر نقاشی کارتونی کلیک کنید.

به کمک لینک های اشتراک گذاری در بالا و پایین این مطلب، این آموزش را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

تهیه و تنظیم : گروه با آموزگار

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.