انواع ماسک صورت گربه و بچه گربه برای کودکان

0 2,270

بچه ها دارای قوه تخیل بسیار زیادی هستند که به کمک آن ساعت ها به بازی و خیال پردازی می پردازند. در همین راستا کودکان علاقه زیادی به تغییر چهره دارند. آنها عاشق این هستند که به کمک لباس ها و اشیاء اطراف خود  هر چه بیشتر خود را شبیه شخصیت های کارتونی و یا حیوانات مورد علاقه شان بسازند. به همین منظور ماسک های صورت کودکانه می توانند کمک خوبی برای سرگرمی و شخصیت سازی بهتر کودکان باشند. در ادامه چند نمونه ماسک صورت گربه با رنگ های مختلف را برای همراهان همیشگی وبسایت با آموزگار جهت دانلود آماده نموده‌ایم. با ما همراه باشید.

در زیر فایل ماسک صورت را دانلود و چاپ نمایید و با برش مناسب در اختیار کودک قرار دهید. کودک زمانی که از ماسک بازی استفاده می کند، تخیل خودش را آشکار می سازد. با ماسک خود همزاد پنداری می کند و ذهن و جسم خود را بکار میگیرد تا نقش ماسکی که بر صورت دارد را تقلید کند. این کار به تقویت قوه تخیل کودک کمک می کند.

گربه از جمله حیوانات مورد علاقه کودکان می باشد. همه روزه کودکان انواع گربه ها را در محیط های خانه ، مدرسه ، پارک و خیابان می بینند. و همیشه دوست دارند با تقلید صدای میومیو گربه خود را شبیه گربه کنند. والدین گرامی و مربیان عزیز با دانلود تصاویر صورتک های گربه می توانند کودکان را در بروز قوه تخیل خود هر چه بیشتر کمک کنند.

برای مشاهده و دانلود انواع ماسک کودک کلیک کنید.


انواع ماسک صورت گربه و بچه گربه برای کودکان

در پایین همین پست در جعبه فایل پیوست، فایل PDF  با کیفیت هر یک از تصاویر زیر، به صورت نسخه رنگی و سیاه و سفید قرار داده شده است. آنها را دانلود ، پرینت و برش زده و در اختیار کودکان خود قرار دهید. همچنین می توانید از کودکان خود بخواهید با توجه به ذوق و علاقه ی خود نسخه سیاه و سفید را رنگ آمیزی کنند.

ماسک صورت گربه خاکستری


صورتک گربه سیاه برای کودکان


ماسک کودکانه بچه گربه

 


به کمک لینک های اشتراک گذاری در بالا و پایین مطلب، این ماسک صورت را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

مولف : Lena London

منبع : آموزش ساخت ماسک کاغذی

مجوز : خلاقیت های رایج – به اشتراک گذاری یکسان ۴٫۰

تهیه و تنظیم : گروه آموزشی با آموزگار

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.