انیمیشن‌های آموزشی کتاب علوم تجربی پایه سوم ابتدایی

3 26,150

گروه آموزشی با آموزگار جهت رفاه حال آموزگاران، دانش‌آموزان و اولیای گرامی در راستای بهبود شرایط آموزشی و محتوای مدارس هوشمند با رصد محتوای انیمیشن‌های آموزشی موجود در سایت‌های مختلف به دسته‌بندی و مدیریت آنها پرداخته است.

در این مطلب شما عزیزان می‌توانید انیمیشن‌های آموزشی مرتبط با هر فصل کتاب علوم تجربی پایه سوم ابتدایی را به راحتی دانلود و استفاده نمایید.

انیمیشن‌های آموزشی علوم سوم ابتدایی

انیمیشن آموزشی فصل به فصل کتاب علوم تجربی پایه سوم ابتدایی

کتاب علوم پایه سوم ابتدایی شامل ۱۴ فصل به شرح زیر می باشد.

فصل اول : زنگ علوم / فصل دوم : خوراکی‌ها / فصل سوم : مواد اطراف ما / فصل چهارم : اندازه‌گیری مواد / فصل پنجم : آب، ماده‌ی با ارزش / فصل ششم : زندگی ما و آب / فصل هفتم : نور و مشاهده اجسام / فصل هشتم : جست و جو کنیم و بسازیم / فصل نهم : نیرو، همه جا (۱) / فصل دهم : نیرو، همه جا (۲) / فصل یازدهم : بکارید و ببینید / فصل دوازدهم : هر کدام جای خود(۱) / فصل سیزدهم : هر کدام جای خود(۲) / فصل چهاردهم : از گذشته تا آینده

آموزگاران گرامی پس از دانلود انیمیشن‌های آموزشی هر فصل می توانند برای آموزش هرچه بهتر مطالب درسی در کلاس‌های هوشمند از آنها کمک بگیرند. الیته این به معنی الزام استفاده از همه آنها در کلاس درس نیست بلکه دبیران محترم بر اساس طرح درس شان می توانند بخشی از آنها را در کلاس استفاده نمایند و ما بقی موارد را متناسب وقت و سطح کلاس یا گاهی بر اساس سوال های دانش آموزی و خارج کلاس در اختیار دانش آموزان مستعد قرار دهند.

تعداد کل انیمیشن های آموزشی تهیه شده علوم سوم = ۱۸ انیمیشن درسی
نکته : اکثر فایل‌های انیمیشن های آموزشی به صورت فایل فلش می‌باشند لذا برای نمایش آنها احتیاج به نرم افزار پخش فایل فلش است. نرم افزار پخش فایل فلش را می توانید از کلیه سایت های ارائه نرم افزار دانلود کنید. همچنین از این لینک نیز جهت دانلود می توانید استفاده نمایید.

لیست انیمیشن‌ها :

۱- زندگی فردی و گروهی

دانلود انیمیشن های علوم سوم فصل اول

لیست انیمیشن‌ها :

۱- دماسنج
۲- حالت مواد ۱
۳- حالت مواد ۲
۴- حالت مواد ۳

دانلود انیمیشن های علوم سوم فصل سوم

لیست انیمیشن‌ها :

۱- سطح صاف و ناصاف

فصل ششم

لیست انیمیشن‌ها :

۱- تبدیل انرژی
۲- انبساط ۱
۳- انبساط ۲
۴- انبساط ۳
۵- انرژی صوتی

دانلود انیمیشن های علوم سوم فصل نهم

لیست انیمیشن‌ها :

۱- رده بندی حیوانات
۲- حیوانات گوشت خوار
۳- جانوران بی مهره و مهره دار

دانلود انیمیشن های علوم سوم فصل سیزدهم

در این مطلب انیمیشن های آموزشی و درسی علوم سوم ابتدایی به صورت تفکیک شده هر فصل برای شما ارائه شده است. به منظور مدیریت بهتر فصل به فصل انیمیشن های علوم برای هر فصل پست جداگانه ای آماده شده است تا به تدریج به این انیمیشن ها افزوده شود. لذا با کلیک بر روی هر تب از فصل های بالا به پست مربوط به همان فصل شامل لینک دانلود انیمیشن های علوم مربوط به همان فصل منتقل می شود. به زودی انیمیشن های ریاضی ، فارسی و نگارش هم در سایت با آموزگار اضافه می شود. پس برای اطلاع رسانی بهتر در شبکه های اجتماعی با آموزگار عضو شوید.

لینک مجموعه فصل به فصل انیمیشن آموزشی علوم  سوم ابتدایی کلیک کنید!

به کمک لینک های اشتراک گذاری در بالا و پایین مطلب، این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.
تهیه و تنظیم : گروه با آموزگار
ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 نظرات
 1. Deljoo می گوید

  نظر خوبی دارم 🙂

 2. الهام اسماعیلی می گوید

  چگونه می تونی فیلم بازکنیم ایا روگوشی کارمیکند یا باید کامپیوتر داشته باشیم

  1. مدیریت می گوید

   با سلام
   این مجموعه انیمیشن ها به صورت فایل فلش طراحی شده اند و متاسفانه بر روی گوشی امکان استفاده وجود ندارد. و باید با استفاده از کامپیوتر و نرم افزار فلش پلیر مشاهده شوند.