انیمیشن های آموزشی فارسی دوم ابتدایی فصل چهارم | راه زندگی

0 593

در این مطلب شما عزیزان می‌توانید انیمیشن های آموزشی فارسی دوم ابتدایی مرتبط با فصل چهارم کتاب را به راحتی دانلود و استفاده نمایید.

گروه آموزشی با آموزگار در راستای بهبود فضای آموزشی کشور و تامین محتوای مناسب برای مدارس هوشمند با رصد محتوای انیمیشن های آموزشی موجود در سایت‌های مختلف به جمع آوری، دسته‌بندی و مدیریت آنها پرداخته است. تا به این ترتیب معلمان و خانواده ها به راحتی بتوانند از این انیمیشن های درسی استفاده نمایند.

مقطع ابتدايي زيربناي مقاطع ديگر تحصيلي است. هر چه دانش‌آموزان در اين پايه بهتر آموزش ببينند در پايه‌هاي ديگر راحت‌تر هستند. در مقطع ابتدایی فارسی و نگارش (بخوانیم و بنویسیم) از اهمیت بالایی برخوردار است. استفاده از انیمیشن فارسی می تواند در بهبود آموزش این درس کمک به سزایی باشد.

کتاب فارسی دوم ابتدایی شامل ۷ فصل می باشد. در این مطلب انیمیشن های فارسی دوم ابتدایی فصل چهارم با عنوان راه زندگی به صورت رایگان قابل دانلود است.

آموزگاران گرامی پس از دانلود انیمیشن های آموزشی هر فصل می توانند برای آموزش هرچه بهتر مطالب درسی در کلاس‌های هوشمند از آنها کمک بگیرند. الیته این به معنی الزام استفاده از همه آنها در کلاس درس نیست بلکه دبیران محترم بر اساس طرح درس شان می توانند بخشی از آنها را در کلاس استفاده نمایند و ما بقی انیمیشن های آموزشی را متناسب وقت و سطح کلاس یا گاهی بر اساس سوال های دانش آموزی و خارج کلاس در اختیار دانش آموزان مستعد قرار دهند.

نکته : اکثر فایل‌های انیمیشن های آموزشی به صورت فایل فلش می‌باشند لذا برای نمایش آنها احتیاج به نرم افزار پخش فایل فلش است. نرم افزار پخش فایل فلش را می توانید از کلیه سایت های ارائه نرم افزار دانلود کنید. همچنین از این لینک نیز جهت دانلود می توانید استفاده نمایید.

انیمیشن های آموزشی فارسی دوم ابتدایی فصل چهارم | راه زندگی

۱- از همه مهربان‌تر
۲- زیارت
۳- کلمات مرتبط ۵
۴- کلمات مرتبط ۶
۵- کلمات مرتبط ۷
۶- کلمات مرتبط ۸
۷- کلمات مرتبط ۹


توجه :  ترتیب و عنوان انیمیشن ها در فایل دانلودی بر اساس لیست بالا می باشد.


فایل فلش

تعداد ۷ انیمیشن

حجم ۵ مگابایت

پسورد فایل  : baamoozegar.com

لینک دانلود قابل مشاهده برای اعضا سایت

برای مشاهده لینک دانلود باید وارد سایت شوید. اگر حساب کاربری ندارید کمتر از 30 ثانیه عضو سایت شوید.

ورود کاربر با آموزگارعضویت سایت با آموزگار

به کمک لینک های اشتراک گذاری در بالا و پایین مطلب، این انیمیشن های ریاضی را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

تهیه و تنظیم : گروه آموزشی با آموزگار

منبع رشد
ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.