اوریگامی حیوانات | آموزش ساخت اوریگامی خرس با شال های رنگی

2 1,937

اوریگامی یا هنر کاغذ و تا یکی از کاردستی های محبوب ژاپنی است که امروزه در سراسر جهان طرفداران زیادی دارد. هدف این هنر خلق طرح و اشکال مختلف به کمک کاغذ با کمک تاهای هندسی است. معنای لغوی این واژه در زبان ژاپنی «تا کردن کاغذ» است و تمام مدل های کاغذ و تا را دربردارد. امروز در سایت با آموزگار با آموزش ساخت اوریگامی خرس با شال های رنگی از سری مجموعه آموزش اوریگامی حیوانات همراه شما هستیم.

اوریگامی هنری است که در آن خوب دیدن، تمرکز ذهن و بکارگیری ظرافت دستان بسیار مهم و مورد توجه است. این بازی می تواند در پرورش و هماهنگی ذهن و دست و تقویت حافظه در کودکان بسیار مفید باشد. همچنین اوریگامی حیوانات در کنار آموزش یک کاردستی ، می تواند زمینه شناخت کودکان رابا حیوانات فراهم کند.

آموزش ساخت اوریگامی خرس با شال های رنگی

با کمک دنبال کردن مراحل تصویر زیر به راحتی می توانید اوریگامی خرس با شال های رنگی را بسازید.

در این مطلب روش ساخت اوریگامی خرس با شال های رنگی از سری مجموعه های آموزش اوریگامی حیوانات برای کودکان بیان شد. با دنبال کردن ترتیب مراحل در بالا می توانید همراه فرزندان خود یک اوریگامی خرس را بسازید و در کنار آن کودک خود را با این حیوان آشنا کنید. همچنین با این اوریگامی برای کودکان داستان های مختلف نیز بسازید و زمان مفرحی را برای بچه بسازید.

به کمک لینک های اشتراک گذاری در بالا و پایین مطلب، این آموزش اوریگامی را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.
منبع : krokotak
ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 نظرات
  1. سارا می گوید

    خیییییییلی عالی بود.خییییلی ممنونم از شما

  2. سارا می گوید

    واقعا خییییلی عالی.ممنونم