تست هوش تنگرام با جواب | تانگو تصویر هزارپا

0 840

تست هوش تنگرام ( تانگو ) بر اساس یک افسانه‌ی چینی طراحی شده است. این افسانه حکایت از این دارد که روزی مردی یک کاشی چینی را شکست و هنگامی که سعی داشت آن را درست کند، اشکال متفاوتی را با این هفت تکه ساخت. هدف این بازی درست کردن تصاویر و اشکال مختلف با تمام هفت قطعه موجود است.

معمای فکری تنگرام ( تانگو ) یکی از بهترین وسیله‌ها برای افزایش درک بصری و پرورش هوش فضایی-دیداری کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان می باشد. این بازی ضمن آنکه بسیار سرگرم کننده است از آنجایی که فرد به هنگام بازی با یک مسئله روبرو می شود و باید برای حل آن مسئله تلاش کرده و فکر کند، جنبه آموزشی و یادگیری هم دارد. آماده سازی دو یا چند سری قطعه برای اعضای خانواده و دوستان، این امکان را به بازیکنان می‌دهد که حل معماهای این بازی را به صورت رقابتی با یکدیگر انجام دهند.

در مقاله زیر روش تهیه قطعات بازی فکری تنگرام ( تانگو ) به همراه آموزش روش بازی بیان شده است.


پیشنهاد مطالعه :  آموزش تهیه قطعات و روش انجام بازی فکری تنگرام (تانگو)

در این مطلب از مجموعه بازی و سرگرمی‌های سایت با آموزگار، تست هوش تنگرام تانگو تصویر ” هزارپا ” همراه با پاسخ آماده شده است.

هزارپا

در اینجا تست هوش تنگرام تصویر هزارپا آماده شده که باید با کمک هفت قطعه تانگو ساخته شود.

سعی کنید حتما قبل از بررسی پاسخ بازی فکری تنگرام ، در ابتدا استعداد و توانایی خود را به چالش بکشید و تمام تلاش خود را برای ساخت تصویر تنگرام بالا به کار بگیرید. در نهایت در صورت نیاز می توانید به تصویر پاسخ مراجعه کنید.

پاسخ تنگرام هزارپا

به کمک لینک های اشتراک گذاری در بالا و پایین مطلب، این تست هوش تنگرام با جواب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

تهیه و تنظیم : گروه با آموزگار

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.