صورتک حیوانات برای کودکان | ماسک صورت خرس قهوه ای و خرس قطبی

2,419

ماسک حیوانات با طرح های متنوع از جمله جذاب ترین ماسک ها برای بچه ها محسوب می شود که دارای تنوع بالایی در بازار می باشد، البته والدین خلاق و هنرمند و اغلب مربیان ، باذوق و سلیقه خود به ساخت ماسک حیوانات می پردازند و سعی می کنند با استفاده از انواع وسایل در دسترس زیباترین ماسک های کودکانه را بسازند. به همین منظور برای راحتی حال مربیان و والدین انواع ماسک های صورت کودکانه را برای دانلود آماده نموده ایم که می توانند کمک خوبی برای سرگرمی و شخصیت سازی بهتر کودکان باشند. در ادامه سه نمونه ماسک صورت خرس ، مناسب برای کودکان را برای همراهان همیشگی وبسایت با آموزگار جهت دانلود آماده نموده‌ایم. با ما همراه باشید.

در زیر فایل ماسک صورت را دانلود و چاپ نمایید و با برش مناسب در اختیار کودک قرار دهید. کودک زمانی که از ماسک بازی استفاده می کند، تخیل خودش را آشکار می سازد. با ماسک خود همزاد پنداری می کند و ذهن و جسم خود را بکار میگیرد تا نقش ماسکی که بر صورت دارد را تقلید کند. این کار به تقویت قوه تخیل کودک کمک می کند.

برای مشاهده و دانلود انواع ماسک کودک کلیک کنید.


صورتک حیوانات برای کودکان | ماسک صورت خرس قهوه ای و خرس قطبی

در پایین همین پست در جعبه فایل پیوست، فایل PDF با کیفیت هر یک از تصاویر زیر به صورت نسخه رنگی و سیاه و سفید قرار داده شده است. آنها را دانلود ، پرینت و برش زده و در اختیار کودکان خود قرار دهید. همچنین می توانید از کودکان خود بخواهید با توجه به ذوق و علاقه ی خود نسخه سیاه و سفید را رنگ آمیزی کنند.

صورتک خرس برای کودکان


ماسک صورت خرس قهوه ای


ماسک کودک خرس قطبی


به کمک لینک های اشتراک گذاری در بالا و پایین مطلب، این ماسک صورت را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

مولف : Lena London

منبع : آموزش ساخت ماسک کاغذی

مجوز : خلاقیت های رایج – به اشتراک گذاری یکسان ۴٫۰

تهیه و تنظیم : گروه آموزشی با آموزگار

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.