نقاشی با اعداد انگلیسی | آموزش نقاشی با عدد صفر

0 7,294

شما می توانید به کمک مجموعه نقاشی با اعداد انگلیسی ، علاوه بر آموزش اعداد انگلیسی به کودکان ، آنها را با نحوه کشیدن نقاشی حیوانات و اشیاء مختلف به سادگی آشنا کنید.

بچه ها دارای قوه تخیل بسیار زیادی هستند که به کمک آن ساعت ها به بازی و خیال پردازی می پردازند. سعی کنید که بچه ها را محدود به همین طرح ها و نقاشی ها نکنید. به آنها اجازه دهید تا با الهام گرفتن از طرح های زیر آزادانه به نقاشی و ساخت نقاشی های مختلف با اعداد بپردازند.


نقاشی با اعداد انگلیسی | آموزش نقاشی با عدد صفر

 در ابتدا یک نقاشی زیبای پنگوئن با عدد صفر را داریم که به صورت حرفه ای طراحی شده است.


نقاشی گام به گام با اعداد | نقاشی ساده قورباغه با عدد صفر

در این قسمت شما می توانید نحوه کشیدن یک قورباغه ساده با عدد صفر بیاموزید. با دقت به تصویر زیر در ۴ مرحله به صورت گام به گام با شروع از یک دایره همانند عدد صفر نقاشی قورباغه را تکمیل کنید.

در ادامه نقاشی خود را همانند تصویر زیر و یا با سلیقه خود رنگ آمیزی کنید. سعی کنید با ایجاد خلاقیت در بچه ها عدد صفر را به نقاشی های دیگر نیز تبدیل کنید. برای نمونه در پایین تصویر زیر ۳ نمونه نقاشی دیگر گل ، ساعت و عنکبوت را مشاهده می کنید.

 


آموزش نقاشی ساده با اعداد | انواع نقاشی با عدد صفر

در ادامه چند نمونه ا انواع نقاشی های خلاقانه با عدد صفر را مشاهده می کنید. نقاشی هایی زیبا از گل آفتابگردون ، اردک و جوجه که همگی از کشیدن عدد صفر شروع به نقاشی کرده اند.

در این مطلب با آموزش نقاشی با عدد صفر همراه شما بودیم. در صورت علاقه می توانید نقاشی کودکان خود را به آدرس ایمیل baamoozegar@gmail.com ارسال نمایید تا با نام خود آنها در سایت با آموزگار منتشر کنیم.

برای مشاهده نمونه های دیگر نقاشی با اعداد کلیک کنید.

 

به کمک لینک های اشتراک گذاری در بالا و پایین این مطلب، این آموزش را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

تهیه و تنظیم : گروه با آموزگار

منبع pinterest Freepik google
ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.