آموزش نقاشی با اعداد انگلیسی | نقاشی با عدد یک

0 5,876

شما می توانید به کمک مجموعه نقاشی با اعداد انگلیسی ، علاوه بر آموزش اعداد انگلیسی به کودکان ، آنها را با نحوه کشیدن نقاشی حیوانات ، اشیاء و شخصیت های کارتونی مختلف به سادگی آشنا کنید.

بچه ها دارای قوه تخیل بسیار زیادی هستند که به کمک آن ساعت ها به بازی و خیال پردازی می پردازند. سعی کنید که بچه ها را محدود به همین طرح ها و نقاشی ها نکنید. به آنها اجازه دهید تا با الهام گرفتن از طرح های زیر آزادانه به نقاشی و ساخت نقاشی های مختلف با اعداد بپردازند.


آموزش نقاشی با اعداد انگلیسی | نقاشی با عدد یک

 در ابتدا یک نقاشی زیبای طوطی با عدد یک را داریم که به صورت حرفه ای طراحی و رنگ آمیزی شده است.


نقاشی گام به گام با اعداد | نقاشی ساده جوجه تیغی با عدد یک

در این قسمت شما می توانید نحوه کشیدن گام به گام یک جوجه تیغی ساده با عدد یک را بیاموزید. با دقت به تصویر زیر در ۴ مرحله به صورت گام به گام با شروع از عدد یک انگلیسی نقاشی جوجه تیغی را تکمیل کنید.

در ادامه نقاشی خود را همانند تصویر زیر و یا با سلیقه خود رنگ آمیزی کنید. می توانید انواع برگ های در تصویر زیر را نیز با شروع از عدد یک بکشید. سعی کنید با ایجاد خلاقیت در بچه ها عدد یک را به نقاشی های دیگر نیز تبدیل کنید.


نقاشی کودکانه با عدد یک

در زیر نیز می توانید نقاشی شخصیت کارتونی یک سرباز را با کمک عدد یک را مشاهده کنید. والدین و مربیان گرامی می توانید با کمک بچه ها این نقاشی را بکشید و رنگ آمیزی آن را به خود کودکان بسپارید تا با سلیقه خود آن را رنگ آمیزی کنند.


آموزش نقاشی ساده با اعداد | انواع نقاشی با عدد یک

در ادامه چند نمونه ا انواع نقاشی های خلاقانه با عدد یک را مشاهده می کنید. نقاشی هایی زیبا از قایق ، کشتی و زرافه که همگی از کشیدن عدد یک شروع به نقاشی کرده اند.


در این مطلب با آموزش نقاشی با عدد یک همراه شما بودیم. در صورت علاقه می توانید نقاشی کودکان خود را به آدرس ایمیل baamoozegar@gmail.com ارسال نمایید تا با نام خود آنها در سایت با آموزگار منتشر کنیم.

برای مشاهده نمونه های دیگر نقاشی با اعداد کلیک کنید.

 

به کمک لینک های اشتراک گذاری در بالا و پایین این مطلب، این آموزش را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

تهیه و تنظیم : گروه با آموزگار

منبع pinterest Freepik google
ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.