آموزش مرحله به مرحله نقاشی حیوانات کارتونی | نقاشی گربه

0 2,169

 کشیدن نقاشی در هر سنی و هر مقطعی برای کودکان لذت بخش است. اگر شما قصد آموزش نقاشی به کودک خود دارید امّا هیچ تجربه ی قبلی در این زمینه ندارید، نگران نباشید. با دنبال کردن آموزش مرحله به مرحله نقاشی در زیر به سادگی می توانید نقاشی های جالبی به کودک خود آموزش دهید.

شما می توانید به کمک مجموعه تصاویر آموزش مرحله به مرحله نقاشی ،نحوه کشیدن حیوانات مختلف را به کودک خود به سادگی آموزش دهید تا کودک شما بتواند به راحتی کشیدن حیوانات را یاد بگیرد و مهارت و اعتماد به نفس خود را در کشیدن نقاشی بالا ببرد. همچنین خودِ تصاویر نیز بسیار جالب و بامزه هستند و می تواند توجه کودک را به خود جلب نموده و آنها را به کشیدن و یادگیری نقاشی ترغیب کنند.


آموزش مرحله به مرحله نقاشی حیوانات کارتونی | گربه

در این مجموعه نقاشی برای آموزش راحت تر نقاشی ها به کودکان صفحه را با گریدبندی با خطوطی به ۹ قسمت تقسیم می کنیم. این کار کمک می کند تا کودکان راحت تر مکان اجزای نقاشی را بیابند. برای این کار صفحه و یا فضای مستطیلی شکل نقاشی را با خطوط افقی و عمودی به ۹ قسمت تقسیم کیند.

امروز با نقاشی گربه با شما همراه هستیم. همانند شکل زیر روند کار در ۶ مرحله صورت می گیرد. در ابتدا با یک بیضی سر گربه را رسم می کنیم و سپس همانند شکل به ترتیب گوش ها ، چشم ها ، بینی ، دهان را می کشیم. با کشیدن خطوطی به جای سیبیل گربه اجزای صورت را تکمیل می کنیم. سپس به ترسیم به ترسیم بدن و پاهای گربه می پردازیم. با دقت به تصویر زیر می توانید نقاشی گربه خود را تکمیل کنید. در انتها با رنگ آمیزی آن به نقاشی گربه خود را به اتمام برسانید.

برای مشاهده نمونه های دیگر نقاشی کارتونی کلیک کنید.

به کمک لینک های اشتراک گذاری در بالا و پایین این مطلب، این آموزش را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

تهیه و تنظیم : گروه با آموزگار

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.