نقاشی مرحله به مرحله خوراکی های خوشمزه | آموزش نقاشی بستنی قیفی

0 3,327

 کشیدن نقاشی در هر سنی و هر مقطعی برای کودکان لذت بخش است. اگر شما قصد آموزش نقاشی به کودک خود دارید امّا هیچ تجربه ی قبلی در این زمینه ندارید، نگران نباشید. با دنبال کردن آموزش مرحله به مرحله نقاشی در زیر به سادگی می توانید نقاشی های جالبی به کودک خود آموزش دهید. امروز آموزش نقاشی بستنی قیفی ، خوراکی خوشمزه و مورد علاقه همه بچه ها را برای شما آماده نموده ایم.

شما می توانید به کمک مجموعه تصاویر آموزش مرحله به مرحله نقاشی ،نحوه کشیدن حیوانات ، خوراکی ها ، وسایل نقلیه و … را به کودک خود به سادگی آموزش دهید تا کودک شما بتواند به راحتی نقاشی کشیدن را یاد بگیرد و مهارت و اعتماد به نفس خود را در کشیدن نقاشی بالا ببرد. همچنین خودِ تصاویر نیز بسیار جالب و بامزه هستند و می تواند توجه کودک را به خود جلب نموده و آنها را به کشیدن و یادگیری نقاشی ترغیب کنند.


نقاشی مرحله به مرحله خوراکی های خوشمزه | آموزش نقاشی بستنی قیفی

در این مجموعه نقاشی برای آموزش راحت تر نقاشی ها به کودکان صفحه را با گریدبندی با خطوطی به ۹ قسمت تقسیم می کنیم. این کار کمک می کند تا کودکان راحت تر مکان اجزای نقاشی را بیابند. برای این کار صفحه و یا فضای مستطیلی شکل نقاشی را با خطوط افقی و عمودی به ۹ قسمت تقسیم کنید.

بستنی از تنقلات مورد علاقه بچه ها است. به خصوص بستنی قیفی که با شکل جذاب آن از بستنی های مورد علاقه کودکان است. بچه ها علاقه مند هستند تا بتوانند بستی قیفی خود را نقاشی کنند. امروز با آموزش بستنی قیفی با شما همراه هستیم. همانند شکل زیر روند کار در ۶ مرحله صورت می گیرد. در گام نخست  هانند شکل زیر با کمان هایی کوچک و به هم چسبیده (همانند زمانی که ابر می کشیم) شروع به کشیدن بستنی می کنیم. در مرحله بعد یک قطعه میوه مثل گیلاس و یا گردالی هایی رنگارنگ برای طعم های مختلف بر روی آن می کشیم. شما با توجه به سلیقه خود می توانید موارد مختلفی را روی آن بکشید. در ادامه به طبقات خامه بستنی خود اضافه می کنیم.

سپس با یک مثلث در زیر آن نان قیفی شکل خود را به آن اضافه کرده و با خطوطی به آن طرح می دهیم تا زیباتر جلوه کند. شما بستنی خود را با تکه هایی از شکلات و یا اسمارتیز تزئین کنید. در مرحله آخر نوبت به رنگ آمیزی نقاشی بستنی قیفی ما ما می رسد. می توانید با سلیقه خود و یا با کمک از تصویر زیر نقاشی بستنی قیفی خود را  رنگ آمیزی کنید.

برای مشاهده نمونه های دیگر نقاشی کارتونی کلیک کنید.

 

به کمک لینک های اشتراک گذاری در بالا و پایین این مطلب، این آموزش را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

تهیه و تنظیم : گروه با آموزگار

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.