کتاب رنگ آمیزی برای کودکان | مجموعه پروانه کوچولو

6

هنر به کودکان کمک می کند لذّت خلق کردن را کشف کنند. ما امروزه در دنیای تکنولوژی زندگی می کنیم، دنیایی که کودکان بیشتر وقتشان را در مقابل کامپیوتر، تلویزیون و بازی های کامپیوتری صرف می کنند. آنها بیشتر تمایل دارند بنشینند و تماشا کنند. با این وجود، ما خلق شده ایم که خلق کنیم، و امروزه مخصوصاً کودکانِ ما نیاز به فرصت هایی دارند که قدرت تصوراتشان را برانگیخته و بیدار کند. مجموعه کتاب رنگ آمیزی برای کودکان می تواند کودکان را با دنیایی از رنگ ها و خلاقیت آشنا کند.

این بار برای کودکان عزیز، و شما کاربران همیشگی با آموزگار که به تفریح و شادی فرزندان خود و یا اطرافیان خود اهمیت می دهید ،دانلود مجموعه کتاب های رنگ آمیزی برای کودکان را آماده کرده ایم که تقدیم تان می کنیم. مجموعه ی کتاب های زیبای رنگ آمیزی کودکان به صورت خام و مخصوص رنگ آمیزی کودکان طراحی شده است. این تصاویر با کیفیت و حجم بسیار مناسب ، می تواند هدیه و یا سورپرایز فوق العاده ای برای فرزندان شما و یا آشنایانتان باشد.

محبوبیت کتاب ها و تصاویر رنگ آمیزی در میان کودکان بر کسی پوشیده نیست، اما تهیه  ی این کتاب ها که معمولا چند برگی بیش نیستند ! برای همه ی ما امکان پذیر نمی باشد. از این رو این مجموعه ی فوق العاده رنگ آمیزی کودکان را می توانید بدون هیچ هزینه ای از با آموزگار دانلود کنید. امیدواریم از این مجموعه کتاب رنگ آمیزی نهایت استفاده و لذت را ببرید.

در زیر لینک دانلود پی دی اف کتاب رنگ آمیزی برای کودکان ، مجموعه پروانه کوچولو قرار داده شده است. به راحتی آن را دانلود و به کمک یک پرینتر کوچک خانگی آن را پرینت و در اختیار کودکان خود قرار دهید.

ویژگی های کتاب رنگ آمیزی برای کودکان :

–    مجموعه پروانه کوچولو
–    شامل ۲۴ صفحه
–    مناسب برای کودکان و خردسالان
–    وجود تصاویر زیبای کارتونی
–    سرگرمی فوق العاده برای کودکان
–    امکان چاپ تصاویر با کیفیت بالا
–    و …

تهیه و تنظیم : گروه با آموزگار

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.