رنگ آمیزی کودکان | کتاب رنگ آمیزی کریسمس برای کودکان

0 3,362

هنر به کودکان کمک می کند لذّت خلق کردن را کشف کنند. ما امروزه در دنیای تکنولوژی زندگی می کنیم، دنیایی که کودکان بیشتر وقتشان را در مقابل کامپیوتر، تلویزیون و بازی های کامپیوتری صرف می کنند. آنها بیشتر تمایل دارند بنشینند و تماشا کنند. با این وجود، ما خلق شده ایم که خلق کنیم، و امروزه مخصوصاً کودکانِ ما نیاز به فرصت هایی دارند که قدرت تصوراتشان را برانگیخته و بیدار کند. مجموعه کتاب رنگ آمیزی کودکان می تواند کودکان را با دنیایی از رنگ ها و خلاقیت آشنا کند.

این بار برای کودکان عزیز، و شما کاربران همیشگی با آموزگار که به تفریح و شادی فرزندان خود و یا اطرافیان خود اهمیت می دهید ،دانلود مجموعه کتاب های رنگ آمیزی برای کودکان را آماده کرده ایم که تقدیم تان می کنیم. مجموعه ی کتاب های زیبای رنگ آمیزی کودکان به صورت خام و مخصوص رنگ آمیزی کودکان طراحی شده است. این تصاویر با کیفیت و حجم بسیار مناسب ، می تواند هدیه و یا سورپرایز فوق العاده ای برای فرزندان شما و یا آشنایانتان باشد.

محبوبیت کتاب ها و تصاویر رنگ آمیزی در میان کودکان بر کسی پوشیده نیست، اما تهیه  ی این کتاب ها که معمولا چند برگی بیش نیستند ! برای همه ی ما امکان پذیر نمی باشد. از این رو این مجموعه ی فوق العاده رنگ آمیزی کودکان را می توانید بدون هیچ هزینه ای از با آموزگار دانلود کنید. امیدواریم از این مجموعه کتاب رنگ آمیزی نهایت استفاده و لذت را ببرید.

در زیر لینک دانلود پی دی اف کتاب رنگ آمیزی برای کودکان ، مجموعه رنگ آمیزی کریسمس قرار داده شده است. به راحتی آن را دانلود و به کمک یک پرینتر کوچک خانگی آن را پرینت و در اختیار کودکان خود قرار دهید.

ویژگی های کتاب رنگ آمیزی کودکان :

–    مجموعه کتاب رنگ آمیزی کریسمس
–    شامل ۲۴ صفحه
–    مناسب برای کودکان و خردسالان
–    وجود تصاویر زیبای کارتونی
–    سرگرمی فوق العاده برای کودکان
–    امکان چاپ تصاویر با کیفیت بالا
–    و …

فایل پیوست

لینک دانلود قابل مشاهده برای اعضا سایت

برای مشاهده لینک دانلود باید وارد سایت شوید. اگر حساب کاربری ندارید کمتر از 30 ثانیه عضو سایت شوید.

ورود کاربر با آموزگارعضویت سایت با آموزگار

تهیه و تنظیم : گروه با آموزگار

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.