آموزش کشیدن مرحله به مرحله نقاشی پرندگان | نقاشی جوجه اردک کارتونی

0 9,613

 کشیدن نقاشی در هر سنی و هر مقطعی برای کودکان لذت بخش است. اگر شما قصد آموزش نقاشی به کودک خود دارید امّا هیچ تجربه ی قبلی در این زمینه ندارید، نگران نباشید. با دنبال کردن آموزش مرحله به مرحله نقاشی در زیر به سادگی می توانید نقاشی های جالبی به کودک خود آموزش دهید.

شما می توانید به کمک مجموعه تصاویر آموزش مرحله به مرحله نقاشی ،نحوه کشیدن حیوانات و پرندگان مختلف را به کودک خود به سادگی آموزش دهید تا کودک شما بتواند به راحتی کشیدن حیوانات و پرندگان را یاد بگیرد و مهارت و اعتماد به نفس خود را در کشیدن نقاشی بالا ببرد. همچنین خودِ تصاویر نیز بسیار جالب و بامزه هستند و می تواند توجه کودک را به خود جلب نموده و آنها را به کشیدن و یادگیری نقاشی ترغیب کنند.

مجموعه نقاشی مرحله به مرحله پرندگان شامل آموزش کشیدن نقاشی پرندگانی همچون جوجه اردک ، خروس ، مرغ ، طوطی ، جوجه ، پلیکان و پرستو است که به تدریج در سایت منتشر می شود.


آموزش کشیدن مرحله به مرحله نقاشی پرندگان | نقاشی جوجه اردک کارتونی

در این مجموعه نقاشی برای آموزش راحت تر نقاشی ها به کودکان صفحه را با گریدبندی با خطوطی به ۹ قسمت تقسیم می کنیم. این کار کمک می کند تا کودکان راحت تر مکان اجزای نقاشی را بیابند. برای این کار صفحه و یا فضای مستطیلی شکل نقاشی را با خطوط افقی و عمودی به ۹ قسمت تقسیم کیند.

امروز با نقاشی جوجه اردک از مجموعه آموزش نقاشی پرندگان با شما همراه هستیم. همانند شکل زیر روند کار در ۶ مرحله صورت می گیرد. در ابتدا با یک دایره سر اردک را رسم می کنیم و سپس نوک زیبای اردک را همانند شکل می کشیم. در مرحله بعدی با یک دایره کوچک چشم اردک را می کشیم. حالا با کمک منحنی هایی بدن و پشت اردک را کامل می کنیم. با کشیدن بال اردک کار را تکمیل می کنیم. جوجه اردک ما در آب در حال شنا کردن است. همانند تصویر زیر با کمان هایی برعکس در زیر بدن اردک جریان آب را نقاشی می کنیم. در انتها نقاشی جوجه اردک خود را همانند تصویر زیر و یا به سلیقه خود رنگ آمیزی کنید.

برای مشاهده نمونه های دیگر نقاشی کارتونی کلیک کنید.

 

به کمک لینک های اشتراک گذاری در بالا و پایین این مطلب، این آموزش را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

تهیه و تنظیم : گروه با آموزگار

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.