ماسک صورت حیوانات برای کودکان | صورتک خوک برای پسرها و دخترها

425

ماسک حیوانات با طرح های متنوع از جمله جذاب ترین ماسک ها برای بچه ها محسوب می شود که دارای تنوع بالایی در بازار می باشد، البته والدین خلاق و هنرمند و اغلب مربیان ، باذوق و سلیقه خود به ساخت ماسک حیوانات می پردازند و سعی می کنند با استفاده از انواع وسایل در دسترس زیباترین ماسک های کودکانه را بسازند. به همین منظور برای راحتی حال مربیان و والدین انواع ماسک های صورت کودکانه را برای دانلود آماده نموده ایم که می توانند کمک خوبی برای سرگرمی و شخصیت سازی بهتر کودکان باشند. در ادامه دو نمونه ماسک صورت خوک ، مناسب برای پسربچه ها و دختربچه ها را برای همراهان همیشگی وبسایت با آموزگار جهت دانلود آماده نموده‌ایم. با ما همراه باشید.

در زیر فایل ماسک صورت را دانلود و چاپ نمایید و با برش مناسب در اختیار کودک قرار دهید. کودک زمانی که از ماسک بازی استفاده می کند، تخیل خودش را آشکار می سازد. با ماسک خود همزاد پنداری می کند و ذهن و جسم خود را بکار میگیرد تا نقش ماسکی که بر صورت دارد را تقلید کند. این کار به تقویت قوه تخیل کودک کمک می کند.

برای مشاهده و دانلود انواع ماسک کودک کلیک کنید.


ماسک صورت حیوانات برای کودکان | صورتک خوک برای پسرها و دخترها

در پایین همین پست در جعبه فایل پیوست، فایل PDF  با کیفیت هر یک از تصاویر زیر به صورت نسخه رنگی و سیاه و سفید قرار داده شده است. آنها را دانلود ، پرینت و برش زده و در اختیار کودکان خود قرار دهید. همچنین می توانید از کودکان خود بخواهید با توجه به ذوق و علاقه ی خود نسخه سیاه و سفید را رنگ آمیزی کنند.

صورتک خوک برای پسربچه ها


ماسک صورت خوک برای کودکان


به کمک لینک های اشتراک گذاری در بالا و پایین مطلب، این ماسک صورت را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

مولف : Lena London

منبع : آموزش ساخت ماسک کاغذی

مجوز : خلاقیت های رایج – به اشتراک گذاری یکسان ۴٫۰

تهیه و تنظیم : گروه آموزشی با آموزگار

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.